معرفی سامانه

از این پس شما می توانید با مراجعه به پروفایل خود با توجه به انتخاب واحد ترم جاری، کتب و یا جزوات معرفی شده توسط شناسه درس و استاد خود، کتب و جزوات آن را انتخاب نموده و در محل دانشگاه تحویل بگیرید. همچنین در صورت اضافه شدن درس در زمان حذف و اضافه و عدم وجود کتب پیشنهادی در بخش داشبورد می توانید با جستجو در بخش جستجوی کتب و جزوه در پروفایل خود انتخاب و خریداری نمایید.

پس از خرید کتب و تکمیل سفارش و پرداخت، سفارش شما ثبت و مراحل تهیه و تحویل در کوتاهترین زمان انجام و به صورت پیامک به شما ارسال می شود. در نهایت با مراجعه به دفتر سایکو واقع در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج با در دست داشتن پرینت سفارش و یا شناسه آن می توانید کتب و جزوات خود را به سادگی تحویل بگیرید.

راهنمای استفاده از سامانه

1- برای ورود به داشبورد کاربری شخصی و استفاده از امکانات سایت وارد شوید

2- اطلاعات کاربری داشنجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج به سایت اتقال یافته و شما به سادگی با شماره دانشجویی به عنوان نام کاربری و کد ملی به عنوان رمز می توانید وارد داشبورد شخصی خود شوید

3- در صورتیکه اطلاعات شما به هر دلیل در سامانه موجود نمی باشد با گلیک بر روی بخش ثبت نام به سادکی ثبت نام کنید . کلمه عبور شماره موبایل شما می باشد و رمز را بصورت دلخواه انتخاب کنید این رمز باید حداقل شش کاراکتر داشته باشد.

4- با ثبت مشخصات و تعیین رمز عبور یک کد تایید به موبایل شما ارسال می شود آنرا در وارد کرد و به داشبورد شخصی خود وارد شوید